SŠŘaS, Děčín IV, Ruská 147, p.o.
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
Bažant Tomáš |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Horová Alena |
|
- |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kučerová Lenka |
|
- |
- |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pomichálková Martina |
- |
- |
- |
.. |
.. |
.. |
LK |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Zelenková Renata |
|
|
|
|
|
VK |
.. |
.. |
|
|
|
|
|
Místnosti mimo provoz |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
14 |
|
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
|
|
|
|
|
Změny v rozvrzích učitelů |
Hejduková Iveta |
|
Jindrová Stanislava |
6 |
přesun <<
|
NJ1 |
D2. (NJ1) |
48 |
z 5.3. 10. hod |
|
Krumelová Věra |
5 |
spojeno
|
VPP |
F1.K (K) |
64 |
|
|
Kučerová Lenka |
5 |
přesun <<
|
NJ2 |
K3.U (ICT1) |
66 |
z 22.3. 6. hod |
|
Kuodžius Lenka |
6 |
supl.
|
AJ1 |
P1. (ICT2) |
67 |
|
|
Minaříková Dana |
6 |
přesun <<
|
FPZ |
F3.K (F) |
41 |
z 20.3. 7. hod |
|
Mottlová Zdeňka |
7 |
přesun <<
|
OBN |
K3. |
80 |
z 18.3. 1. hod |
|
Sieber Justine Marie |
4 |
přesun <<
|
AJ1 |
F1.K (K) |
67 |
z 7. hod |
7 |
přesun >> |
AJ1 |
F1.K (K) |
|
na 4. hod |
|
Špryslová Simona |
3 |
výměna <<
|
EPO |
N2. |
52 |
z 6. hod |
6 |
výměna >> |
EPO |
N2. |
|
na 3. hod |
|
Vacková Ivana |
3 |
přesun <<
|
KOS |
F2.K (K) |
13 |
z 18.3. 5. hod |
3 |
výměna >> |
CJA |
N2. |
|
na 6. hod |
6 |
výměna <<
|
CJA |
N2. |
13 |
z 3. hod |
|
Zelenka Petr |
6 |
navíc
|
NJ1 |
D1. (NJ1) |
66 |
|
6 |
přesun >> |
TVY |
F3.K |
|
na 20.3. 4. hod |
7 |
přesun >> |
TVY |
F3.K |
|
na 20.3. 5. hod |
|
Žoldáková Alena |
0 |
odpadá |
OVY |
F4.K (OV1) |
|
zrušeno |
1 |
odpadá |
OVY |
F4.K (OV1) |
|
zrušeno |
|
Změny v rozvrzích tříd |
K3.U |
5 |
NJ2 |
ICT1 |
66 |
přesun << |
KU |
z 22.3. 6. hod |
5 |
ICT |
ICT1 |
|
odpadá |
|
(PO) |
|
K3. |
7 |
OBN |
|
80 |
přesun << |
MO |
z 18.3. 1. hod |
|
P1. |
6 |
AJ1 |
ICT2 |
67 |
supluje |
LK |
(PO) |
|
D1. |
|
D2. |
6 |
NJ1 |
NJ1 |
48 |
přesun << |
JS |
z 5.3. 10. hod |
|
D3. |
|
N2. |
3 |
EPO |
|
52 |
výměna << |
ŠS |
z 6. hod |
3 |
CJA |
|
|
výměna >> |
|
na 19.3. 6. hod |
6 |
CJA |
|
13 |
výměna << |
VI |
z 3. hod |
6 |
EPO |
|
|
výměna >> |
|
na 19.3. 3. hod |
|
F1.K |
4 |
AJ1 |
K |
67 |
přesun << |
SJ |
z 7. hod |
4 |
ICT |
K |
|
odpadá |
|
(PO) |
5 |
VPP |
K |
64 |
spojí |
VK |
(ZR) |
7 |
AJ1 |
K |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 4. hod |
|
F2.K |
3 |
KOS |
K |
13 |
přesun << |
VI |
z 18.3. 5. hod |
3 |
ICT |
K |
|
odpadá |
|
(PO) |
6 |
KOS |
K |
|
odpadá |
|
(ZR) |
7 |
ZDR |
K |
|
odpadá |
|
(ZR) |
|
F3.K |
6 |
FPZ |
F |
41 |
přesun << |
MD |
z 20.3. 7. hod |
6 |
TVY |
|
|
přesun >> |
|
na 20.3. 4. hod |
7 |
TVY |
|
|
přesun >> |
|
na 20.3. 5. hod |
|
F4.K |
0 |
OVY |
OV1 |
|
odpadá |
|
(ŽO) |
1 |
OVY |
OV1 |
|
odpadá |
|
(ŽO) |
|
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou